Internetiturundus

Kuidas olla internetis nähtav?

Google’i äriprofiili loomine ja haldus

Google Business Profiles Service
  1. Google’i äriprofiili loomine ja haldamine.
    Aitame teil luua ja optimeerida teie ettevõtte äriprofiili Google’i otsingus ja kaartidel ning hoolitseme selle eest, et teie äriteave oleks täpne ja kergesti leitav.
  2. Kliendiarvustuste haldus.
    Juhendame, kuidas hallata klientide tagasisidet, suurendades positiivsete arvustuste arvu ja parandades seeläbi teie ettevõtte mainet.
  3. Fotode lisamine.
    Aitame teil lisada kontole atraktiivseid fotosid, et teie Google’i äriprofiil oleks visuaalselt köitev ja informatiivne. Selleks võtame kaasa oma kaamerad ja tuleme teie ettevõttesse teie ettevõtte tegevusest või toodetest pilte tegema. Google’i andmetel saavad ettevõtted, kes lisavad oma äriprofiilidesse fotosid, Google’i kaartidel 42% rohkem suunapäringuid ja oma veebisaidile 35% rohkem klõpsamisi kui ettevõtted, kes fotosid ei lisa.
  4. Jooksvad uuendused ja hooldus. Tagame, et teie Google’i äriprofiil oleks alati ajakohane, reageerides muutustele teie ettevõttes või turul.

Sotsiaalmeedia stardipakett

Uut ettevõtet luues on üheks esimeseks oluliseks asjaks potentsiaalsete klientide teavitamine ettevõtte olemasolust. Tänapäeva maailmas, kus enamik inimesi eelistab oma vabadel hetkedel sotsiaalmeedia keskkondades toimuvat uudistada, tasub verivärskel ettevõttel kohe ka sotsiaalmeedias kenasti esindatud olla.

Tahame uusi ettevõtteid selles aidata. Aitame alustaval ettevõttel teha algust sotsiaalmeedia turundusega Meta platvormil. Selleks töötame välja strateegia vastavalt ettevõtte sihtrühmale, toodetele ja teenustele, loome kontod sotsiaalmeedia platvormidele ja teeme esimesed postitused. Vajadusel aitame lisada sotsiaalmeedia info ka ettevõtte kodulehele.
Meie kompetentsi kuuluvad sotsiaalmeedia keskkonnad Instagram ja Facebook, aga ka Xi (endine Twitter), LinkedIn ja Pinterest.

Tahame aidata ettevõttel kiiresti sotsiaalmeedias oma koht leida ja planeerida (ning selgeks õppida) tegevused, mis aitaksid edaspidi pidevalt uusi kliente ja/või koostööpartnereid leida.

Meie eesmärk on tagada, et teie ettevõte paistaks internetis silma, jõuaks laiema sihtrühmani ja suurendaks oma digitaalset esindatust. Tahame olla teie partner digitaalses maailmas ja aidata teie ettevõttel kasvada.