Uus infoportaal 247info alustavatele ettevõtetele

Avasime uue veebiplatvormi 247info, mis pakub alustavatele ettevõtetele võimalust luua esinduslik ja professionaalne veebileht kiiresti ja taskukohaselt. Uue teenuse eesmärk on aidata alustavatel ettevõtetel jõuda oma klientideni digitaalses maailmas, vähendades samal ajal esialgseid kulusid ja aega, mis kulub keerukate veebilahenduste loomisele.

Turundusvaldkonnas tegutsedes oleme märganud, et paljude alustavate ettevõtete jaoks on sageli probleemiks selge arusaama puudumine, millist tüüpi kodulehte nad vajavad ning kuidas leida tasakaal eelarve ja funktsionaalsuse vahel. Meie uue teenuse kaudu saavad ettevõtted üheks aastaks oma ettevõttele üheleheküljelise veebilehe meeldiva disaini ja kõige olulisema infoga ning seda soodsalt hinna eest.

Enamik kliente otsib ettevõtte kohta infot esmajärjekorras internetist. Kui ettevõttel puudub korralik veebiesindus, võib see röövida usaldusväärsuse ja takistada ettevõtte kasvu. Meie lahendus on lihtne, taskukohane ja professionaalne.

Lisaks taskukohasusele on 247info teenusel mitmeid eeliseid. Veebilehe loomine ja haldamine toimub meie kui teenusepakkuja poolt ja see vabastab ettevõtjad domeeninime hankimise, veebilehe majutuse ja platvormi turvauuenduste tegemise muredest. Ettevõtte veebileht saab nimeks https://247info.ee/teiefirmanimi ning kui pärast esimest aastat soovitakse lehte edasi majutada, on ka see väikese aastamaksu eest võimalik.

247info teenus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad kiiresti ja kuluefektiivselt oma digitaalse kohaloluga silma paista ning saada lisaaega selleks, et oma tegevuse käigus välja mõelda vajadustele vastav püsiv lahendus.

Alustavad ettevõtjad saavad registreerida oma ettevõtte portaalis 247info.ee ja me loome neile esindusliku veebilehe, mis aitab neil kiiresti ja professionaalselt oma klientideni jõuda. Täiendava info saamiseks või registreerimiseks palume ettevõtjatel täita registreerimisvorm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga