Maigi Digistuudio OÜ alustas tegevust!

Tere, hea sõber! 22. detsembril 2023 jõudis asi nii kaugele, et registreerisin ettevõtte Maigi Digistuudio OÜ. Kuigi olen helitöötluse, sotsiaalmeedia halduse, internetiturunduse, e-poodide, veebilehtede ja fotograafiaga juba aastaid tegelenud, formeerus see nüüd lõpuks üheks väikeseks Eesti eraettevõtteks.

Jagasin meie tegemised nelja peamisesse valdkonda:

Heliraamatud. Loen sisse raamatuid ja muidki tekste. Hoolitsen helitöötluse ja montaaži eest ning annan salvestise välja tellijale sobivas formaadis. Olenevalt teksti laadist võin vajadusel kaasata teisigi tegijaid. Soovi korral saan aidata ka tausta- ja vahehelide loomisega. Saan abiks olla nii kirjastustele, üksikautoritele kui ka igasugu ettevõtjatele, kes sooviks oma infot heliväljaannete kujul oma klientidega jagada.

Internetiturundus. Soovin aidata alustavatel väikeettevõtetel olla internetis nähtav. Selleks saan pakkuda Google’i äriprofiili seadistamise ja halduse teenust. Panen paika teie Google’i äriprofiili nii, et see oleks Google’i kaartidel kergelt leitav ja kirjutan sisutekste teie ettevõtte tegemiste ja teenuste kohta. Soovi korral teen teiega väikese fotosessiooni, et teie ettevõte Google’i kaartidel kvaliteetsete fotodega silma torkaks.
Samuti pakun alustavale ettevõttele sotsiaalmeedia stardipaketti, kuhu kuulub ettevõtte sotsiaalmeedia strateegia kaardistamine, sotsiaalmeedia kontode loomine ja esimeste postituste tegemine Meta platvormil (Instagram ja Facebook).

Ilusate Eesti paikade blogi. Ilusate Eesti paikade Instagrami konto on 2017. aastast alates pühendunud fotokunsti edendamisele ja Eesti kaunite paikade tutvustamisele. Vastavatud veebisaidi blogi poolel kavatsen seda tegevust jätkata. Aitan tutvustada Eesti fotograafide loomingut, otsin väikestest Eesti valdadest üles kenad looduskaunid kohad, põneva arhitektuuriga hooned, mõnusad toidu- ja majutuskohad ning ettevõtted, kes korraldavad põnevaid üritusi, ning jagan neid leide oma blogis. Samuti tutvustan Eesti fotograafe ja jagan fotonippe. Loodan, et see on jätkuvalt südamelähedane kogukonnapaik kõigile, kes hindavad ilu, fotokunsti ja kenasid paiku Eestis.

AI Pildilabor. Kui vajad oma veebisaidile, sotsiaalmeediakontole või dokumentidele pilte, ettevõttele logo, tahad kinkida sõbrale või töökaaslasele fotokollaaži või tahad taastada vana ja kulunud fotot, siis koostöös tehisintellektiga aitan sind selles hea meelega.

Loodan, et saan oma teadmiste ja kogemustega olla sulle kasulik.

Sinu koostööpartner
maigi